Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM0-16
Brutoprijs
129,82
Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM0-16
Ons artikelnummer
1047062
Artikelnummer fabrikant
046938
Type nummer
PKZM0-16
EAN-code
4015080469384
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
10 - 16 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
248 - 248 A
Faseuitvalgevoelig
Ja
Uitschakeltechniek
Thermomagnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
046938 PKZM0-16 10 - 16 A MOTORBEVEILIGINGSSCHAKELAAR
Motorbeveiligingsschakelaar volgens IEC/EN60947, 3-polige PKZM0, met instelbare overbelasting en niet-vertraagde kortsluitafschakeling, fase-uitval gevoelig, schroef- en klikmontage, met schroefaansluiting, 45 mm kapmaat, nominale bedrijfsspanning Ue 690V, beschermingsgraad IP20, vingeraanraakbestendig volgens VDE 0106 T. 100, accessoires: hulpcontact, spanningsvrijgave, contact module, clipplaat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1047062 |
| Artikelnummer fabrikant | 046938 |
| EAN-code | 4015080469384 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | PKZM0-16 |
| Omschrijving | Motorbev. schak. PKZM0-16, 3Polig, 10..16A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 10 - 16 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 248 - 248 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 4 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Thermische beveiliging | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Verliesvermogen | 6.43 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 52 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,292 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,047 x 0,095 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 129,82 per 1 st |
Downloads
Handleiding
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Montage handleiding
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Montage handleiding
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Artikel bevat 1 st