Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM4-16
Brutoprijs
223,15
Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM4-16
Ons artikelnummer
1047112
Artikelnummer fabrikant
222350
Type nummer
PKZM4-16
EAN-code
4015082223502
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
10 - 16 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
248 - 248 A
Faseuitvalgevoelig
Ja
Uitschakeltechniek
Thermomagnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
222350 PKZM4-16 10-16A MOTORBEV.SCHAK MOTORBEVEILIGINGSSCHAK
Motorbeveiligingsschakelaar volgens IEC/EN60947, 3-polig, bouwgrootte PKZM4, met instelbare overbelastings- en onvertraagde kortsluitafschakelspoel, fase-uitvalgevoelig, schroef- en klikbevestiging, nominale bedrijfsspanning Ue 690V, beschermingsgraad IP20, vingerveilig volgens VDE 0106 T. 100, toebehoren: hulpcontact, spanningsafschakelspoel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1047112 |
| Artikelnummer fabrikant | 222350 |
| EAN-code | 4015082223502 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | PKZM4-16 |
| Omschrijving | Motorbev. schak. PKZM4-16, 3Polig, 10..16A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 10 - 16 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 248 - 248 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 55 mm |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 4 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 140 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Thermische beveiliging | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Verliesvermogen | 14.1 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,136 kg |
| Afmeting verpakking | 0,162 x 0,057 x 0,142 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 223,15 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Montage handleiding
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Montage handleiding
CAD object
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Montage handleiding
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st