Eaton - Noodstop compleet - M22-PV/K01
Brutoprijs
47,68
Eaton - Noodstop compleet - M22-PV/K01
Ons artikelnummer
1043514
Artikelnummer fabrikant
216515
Type nummer
M22-PV/K01
EAN-code
4015082165154
Type ontgrendeling
Trek-ontgrendeling
Aantal contacten als verbreekcontact
1
Aantal contacten als maakcontact
0
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Montagewijze
Inbouw
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
216515 M22-PV/K01 NOOD-UIT, 38mm, 0M + 1V, trekontgrendeld, onverlicht
Noodstop-drukknop, ontwerp: Paddenstoelvormig, klassiek, ontgrendelingsmethode: trekontgrendeling, diameter knop: 38 mm, aantal contacten (nc contacten): 1 nc, actor kleur: Rood, basis kleur: Geel, bedieningskracht: 50 N, verlichting: onverlicht, montagemethode: Beschermingsgraad, ingebouwd NEMA 4X, 13, IP66, gebruikstemeratuur omgeving: -25 - 70 Celsius, connectie type: Schroefaansluiting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1043514 |
| Artikelnummer fabrikant | 216515 |
| EAN-code | 4015082165154 |
| Artikelklasse (ETIM) | Noodstop compleet |
| Merk | Eaton |
| Serie | RMQ M22 |
| Type nummer | M22-PV/K01 |
| Omschrijving | NOOD-UIT, 38mm, 0M + 1V, trekontgrendeld, onverlicht |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type ontgrendeling | Trek-ontgrendeling |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Montagewijze | Inbouw |
| Met verlichting | Nee |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diameter kap | 38 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 21 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,052 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,04 x 0,04 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,68 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st