Eaton - Onderspanningsspoel - NZM4-XU24DC
Aanbevelingen
Productomschrijving
266204 NZM4-XU24DC Onderspanningspoel NZM4, 24V DC
Optionele accessoires voor de vermogensautomaten uit de serie NZM bieden een uitgebreid assortiment toepassingsopties voor gebruik wereldwijd. De montage is altijd flexibel en eenvoudig dankzij de modulaire functiegroepen. Opmerkingen: onvertraagde uitschakeling van NZM-vermogensautomaat of N-lastscheider wanneer de stuurspanning daalt tot onder 35-70% US. Te gebruiken bij noodstopapparaten in combinatie met een noodstopknop. Wanneer de onderspanninguitschakelspoel spanningsloos is, onbedoeld contact met de hoofdcontacten van de schakelaar wordt tijdens inschakelingspogingen op veilige wijze voorkomen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2065009 |
| Artikelnummer fabrikant | 266204 |
| EAN-code | 4015082662042 |
| Artikelklasse (ETIM) | Onderspanningsspoel |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCCB's & Accessoires |
| Type nummer | NZM4-XU24DC |
| Omschrijving | Onderspanningspoel NZM4, 24V DC |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Vertraagd | Nee |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor lastschakelaar | Ja |
| Geschikt voor motorbeveiligingsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor overbelastingsrelais | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,265 kg |
| Afmeting verpakking | 0,109 x 0,066 x 0,053 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 280,20 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f109/f10918fc053445fa43ddd4e5660b16e9.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e3/e30e/e30e21eeecca55922680ba6bfcfcfba1.pdf
Artikel bevat 1 st