Eaton - Power distribution unit (PDU) - Hot-Swap MBP DIN
Brutoprijs
364,29
Eaton - Power distribution unit (PDU) - Hot-Swap MBP DIN
Ons artikelnummer
1202757
Artikelnummer fabrikant
MBP3KID
Type nummer
Hot-Swap MBP DIN
EAN-code
3553340684203
Montagemaat (gestandaardiseerd)
19"
Montagerichting
Horizontaal/verticaal
Elektrische aansluiting
Contactdoos
Uitvoering elektrische aansluiting
C20
Breedte
439 mm
Productomschrijving
MBP3KID HOT-SWAP MBP DIN POWER DISTRIBUTION UNIT
Eaton HotSwap MBP-onderhoudsbypass, 3000 VA, DIN, ingang: C20, 200-240 V, uitgangen: (4) Schuko/DIN, (1) C19
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1202757 |
| Artikelnummer fabrikant | MBP3KID |
| EAN-code | 3553340684203 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Eaton |
| Serie | |
| Type nummer | Hot-Swap MBP DIN |
| Omschrijving | Eaton Hotswap 230VAC/16A - Ing: 1xIEC 16A-Uitg: 4xSchucko, 1xIEC 16A |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | 19" |
| Montagerichting | Horizontaal/verticaal |
| Elektrische aansluiting | Contactdoos |
| Uitvoering elektrische aansluiting | C20 |
| Breedte | 439 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 4 |
| Aantal contactdozen met aardingspen | 5 |
| Aantal C19 contactdozen | 1 |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Lengte | 76.5 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Diepte | 76.5 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met display | Nee |
| Uitlezing | Overig |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 50 mm |
| Aantal fasen | 1 |
| Met meter | Nee |
| Stuurfunctie | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,134 kg |
| Afmeting verpakking | 0,079 x 0,441 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 364,29 per 1 st |
Downloads
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/9a/9a28/9a28136247da3b8d06dba6e5ab72d4ae.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/78c3/78c32f0310553194b42bfbb02f5cc402.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/59/5917/5917b8f19e43be7ffdd5619301e8dee3.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/31/317e/317e779a0f9d3841430bb6cf22b11210.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/78c3/78c32f0310553194b42bfbb02f5cc402.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/59/5917/5917b8f19e43be7ffdd5619301e8dee3.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/31/317e/317e779a0f9d3841430bb6cf22b11210.pdf
Artikel bevat 1 st