Eaton - Profiel voor kast/lessenaar - PSN-FPS/20
Brutoprijs
48,93
Eaton - Profiel voor kast/lessenaar - PSN-FPS/20
Ons artikelnummer
4363694
Artikelnummer fabrikant
EP-502148
Type nummer
PSN-FPS/20
EAN-code
9010653076346
Model
Systeemgebonden
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Verzinkt
Lengte
27 mm
Traploze bevestiging
Nee
Productomschrijving
EP-502148 H20=1950MM FRONTPLAAT PROFIELEN, 1 PAAR VOOR LINKS EN RECHTS, PROFISNAP
ProfiSNAP Frontplaatprofielen, H20=1950mm, 1 paar voor links en rechts
Eaton xEnergy ProfiSNAP system PSN-FPS/20 ProfiSNAP Frontplaatprofielen, H20=1950mm, 1 paar voor links en rechts
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4363694 |
| Artikelnummer fabrikant | EP-502148 |
| EAN-code | 9010653076346 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy ProfiSNAP |
| Type nummer | PSN-FPS/20 |
| Omschrijving | ProfiSNAP Frontplaatprofielen, H20=1950mm, 1 paar voor links en rechts |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Model | Systeemgebonden |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Lengte | 27 mm |
| Traploze bevestiging | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,029 x 0,025 x 1,932 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,93 per 1 st |
Downloads
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Artikel bevat 1 st