Eaton - Railkast - R463/3333
Brutoprijs
323,83
Eaton - Railkast - R463/3333
Ons artikelnummer
1011183
Artikelnummer fabrikant
1860800
Type nummer
R463/3333
EAN-code
8711426105799
Met railsysteem
Nee
Nom. (meet)stroom railsysteem
1600 A
Materiaal behuizing
Kunststof
Hoogte
540 mm
Breedte
270 mm
Productomschrijving
1860800 R463/3333 Railkast 540x270 voor 1250/1600A
Hoofdrailkast 540x270 voor 1250/1600 A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1011183 |
| Artikelnummer fabrikant | 1860800 |
| EAN-code | 8711426105799 |
| Artikelklasse (ETIM) | Railkast |
| Merk | Eaton |
| Serie | Halyester |
| Type nummer | R463/3333 |
| Omschrijving | Hoofdrailkast 540x270 voor 1250/1600A |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Met railsysteem | Nee |
| Nom. (meet)stroom railsysteem | 1600 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 540 mm |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 171 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met transparant deksel | Ja |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 50 kA |
| Aantal polen | 5 |
| Montagewijze | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hartafstand rail | 0 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,52 kg |
| Afmeting verpakking | 0,173 x 0,272 x 0,542 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 323,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st