Eaton - Railkoper - BPZ-BB/T-30/10/1000
Brutoprijs
228,32
Eaton - Railkoper - BPZ-BB/T-30/10/1000
Ons artikelnummer
2060425
Artikelnummer fabrikant
289867
Type nummer
BPZ-BB/T-30/10/1000
EAN-code
4015082898670
Nom. (meet)stroom In
573 A
Model
Vlak/plat
Vertind
Nee
Lengte
10 mm
Breedte
1000 mm
Productomschrijving
289867 BPZ-BB/T-30/10/1000 Aansluitrail 30x10 met M8 draadgangen, 1000mm, 573A
Installatie-verdelersysteem-Profi Plus (vrijstaande verdeler, wandmontage-/inbouw-verdeler)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2060425 |
| Artikelnummer fabrikant | 289867 |
| EAN-code | 4015082898670 |
| Artikelklasse (ETIM) | Railkoper |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-BB/T-30/10/1000 |
| Omschrijving | Aansluitrail 30x10 met M8 draadgangen, 1000mm, 573A |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Nom. (meet)stroom In | 573 A |
| Model | Vlak/plat |
| Vertind | Nee |
| Lengte | 10 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Flexibel | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 4 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,012 x 1,002 x 0,032 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 228,32 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Artikel bevat 1 st