Eaton - Scheidingswand voor kast/lessenaar - XLSPP206
Ons artikelnummer
2073781
Artikelnummer fabrikant
116527
Type nummer
XLSPP206
EAN-code
4015081162697
Rastermaat
12.5 mm
Geschikt voor bouwbreedte kast
600 mm
Geschikt voor bouwdiepte kast
600 mm
Breedte
490 mm
Hoogte
50 mm
Productomschrijving
116527 XLSPP206 Scheidingzijwand, voor HxD=2000x600mm
Scheidingszijwand geschikt voor sectiehoogte 2000mm, diepte 600mm, materiaaldikte = 1,5 mm, IP20, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2073781 |
| Artikelnummer fabrikant | 116527 |
| EAN-code | 4015081162697 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingswand voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Light/Main |
| Type nummer | XLSPP206 |
| Omschrijving | Scheidingzijwand, voor HxD=2000x600mm |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Breedte | 490 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 0 |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11,17 kg |
| Afmeting verpakking | 2 x 0,49 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 151,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st