Eaton - Smeltpatroon (mes) - NH FUSE 50Amp 690V GG SIZE 00
Brutoprijs
8,61
Eaton - Smeltpatroon (mes) - NH FUSE 50Amp 690V GG SIZE 00
Ons artikelnummer
1212158
Artikelnummer fabrikant
50NHG00BI-690
Type nummer
NH FUSE 50Amp 690V GG SIZE 00
EAN-code
5027590483261
Nom. (meet)stroom
50 A
DIN-grootte
NH00
Nom. (meet)spanning
690 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
gG
Uitvoering kenmelder
Combikenmelder
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
50NHG00BI-690 NH FUSE 50Amp 690V GG SIZE 00 Zekering, laagspanning, 50 A, AC 690 V, NH00, gL/gG, IEC, dubbele meld
zekering, zekeringelement, Lage spanning, 50 A, AC 690 V, NH00, gL/gG, IEC, dubbel (combinatie-) meldersysteem, vierkant huis met mescontacten, geïsoleerde grepen, IEC 60269-2 zekeringsysteem A, DIN 43620, VDE 0636-2. Uitschakelvermogen 120 kA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1212158 |
| Artikelnummer fabrikant | 50NHG00BI-690 |
| EAN-code | 5027590483261 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann Low Voltage NH |
| Type nummer | NH FUSE 50Amp 690V GG SIZE 00 |
| Omschrijving | Zekering, laagspanning, 50 A, AC 690 V, NH00, gL/gG, IEC, dubbele meld |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 50 A |
| DIN-grootte | NH00 |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Spanningstype | AC |
| Nom. afschakelvermogen | 120 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Ja |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH00 |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. schakelvermogen AC | 120 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 129 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 3 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,197 kg |
| Afmeting verpakking | 0,081 x 0,032 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,61 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Ander visueel element
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
CAD object
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Ander visueel element
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
CAD object
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=50NHG00BI-690&locale=de_DE
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=50NHG00BI-690&locale=en_GB
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=50NHG00BI-690&locale=fr_FR
Deeplink
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=50NHG00BI-690&locale=de_DE
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=50NHG00BI-690&locale=en_GB
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=50NHG00BI-690&locale=fr_FR
Deeplink
Deeplink
Artikel bevat 1 st