Ei Electronics - Brandmelder - Ei630i
Aanbevelingen
Productomschrijving
EI630I HITTEMELDER 10 JAARS LI THIUM, DRAADLOOS OPTIE, MET AUDIOLINK
Ei 630i hittemelder Lith. 10 jr. Optie RF
De Ei630i is een hittemelder die snel warmteontwikkeling detecteert, ideaal voor vochtige ruimtes zoals badkamers, garages en keukens. In tegenstelling tot rookmelders reageert de Ei630i goed op hoge temperaturen, waarbij het alarm afgaat bij 58 graden Celsius. De melder heeft een lithiumbatterij met een levensduur van 10 jaar, waardoor batterijvervanging niet nodig is. Montage is eenvoudig door de melder op de montagevoet te draaien en te bevestigen. De Ei630i kan worden uitgebreid met de Ei600MRF-module voor draadloze koppeling. Bovendien beschikt de melder over AudioLINK, wat het uitlezen vergemakkelijkt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172290 |
| Artikelnummer fabrikant | Ei630i |
| EAN-code | 5099383010381 |
| Artikelklasse (ETIM) | Brandmelder |
| Merk | Ei Electronics |
| Serie | |
| Type nummer | Ei630i |
| Omschrijving | Ei 630i hittemelder Lith. 10 jr. Optie RF |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Werkingsprincipe | Thermomaximaal |
| Aanspreektemperatuur | 58 °C |
| Standalone | Ja |
| Verbinding via kabel | Nee |
| Standaard via radiografische verbinding | Nee |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Ja |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met spanningsindicatie | Ja |
| Met backup-batterij | Nee |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Diameter | 115 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Rookschakelaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Aparte voet nodig | Nee |
| Optische melding | Nee |
| Akoestische melding | Ja |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Min. geluidsniveau (op 3 meter afstand) | 85 dB(A) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 221 g |
| Afmeting verpakking | 121 x 63 x 121 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 78,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/2214ea5c6940be35/original/Ei-Keuzekaart.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/0230422db1708399/original/Overzichtskaart-Ei-batterijgevoede-rook-en-hittemelders.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/10592cff8c1bd74b/original/Hemmink-gebruikerskaart-Ei_2025_v05_Ei630i.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/13e748eefa95d29e/original/Ei-productcertificaat-KM83678-001.pdf
Artikel bevat 1 st