Ei Electronics - Brandmelder - Ei650i-0
Aanbevelingen
Productomschrijving
EI650I-0 OPTISCHE ROOKMELDER 1 0 JR LITH, STOFCOMP/AUDIOLINK, IN GROOTVERPAKKING
Ei 650i rookmelder grootverpakking (per 20 in een doos)
Per 1 juli 2022 is het verplicht om rookmelders in bestaande bouw te installeren, waarbij batterijgevoede melders de beste keuze zijn. De Ei650-serie biedt betrouwbare rookmelders met een 10-jaars lithium batterij, wat zorgt voor lagere onderhoudskosten en minder valse meldingen. Met de AudioLINK-app kunnen gebruikers de status van de melder eenvoudig uitlezen. De melders zijn ontworpen met stofcompensatie, waardoor ze slechts 3-4 keer per 10 jaar schoongemaakt hoeven te worden. Voor draadloze koppeling zijn de Ei650RF of EI650iRF modellen beschikbaar. Alle melders zijn getest volgens Europese regelgeving en hebben een garantie van 5 jaar, met een levensduur van minimaal 10 jaar. De 650-serie beschikt over het Q-label, wat de lange levensduur van de batterij en de betrouwbaarheid tegen valse alarmen waarborgt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172292 |
| Artikelnummer fabrikant | Ei650i-0 |
| EAN-code | 5099383010169 |
| Artikelklasse (ETIM) | Brandmelder |
| Merk | Ei Electronics |
| Serie | |
| Type nummer | Ei650i-0 |
| Omschrijving | Ei 650i rookmelder grootverpakking (per 20 in een doos) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Werkingsprincipe | Optisch |
| Standalone | Ja |
| Verbinding via kabel | Nee |
| Standaard via radiografische verbinding | Nee |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Nee |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met spanningsindicatie | Ja |
| Met backup-batterij | Nee |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Diameter | 115 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Rookschakelaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met Q-label | Ja |
| Aparte voet nodig | Nee |
| Optische melding | Nee |
| Akoestische melding | Ja |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Hoogte/diepte | 45 mm |
| Min. geluidsniveau (op 3 meter afstand) | 85 dB(A) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 720 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 190 g |
| Afmeting verpakking | 150 x 125 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,30 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/a5a12d3e07771625/original/Flyer-rookmelderpendel.pdf
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/b36951b14d397e3d/original/Technisch-handboek-Ei-Electronics.pdf
Handleiding
https://media.hanzestrohm.nl/m/02e6a98a3e4c5e49/original/Wetswijziging-rookmelders-juli-2022.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/6fd41d45ff7051d3/original/Hemmink-gebruikerskaart-Ei_2025_v01-Ei600iserie.pdf
Artikel bevat 1 st