Ei Electronics - Brandmelder - Ei650iRF-0
Aanbevelingen
Productomschrijving
220789 EI650IRF OPT ROOKMELDER LITH. BATT DRLS KOPPELB. AUDIO
Ei 650iRF RF rookmelder grootverpakking
De Ei650iRF rookmelder is ontworpen voor bestaande bouw en verplicht sinds 1 juli 2022 voor woningen gebouwd voor 2003. Deze batterijgevoede melder heeft een 10-jaars lithium batterij, wat zorgt voor minder onderhoud en valse meldingen. De rookmelder is draadloos koppelbaar via een RF-module, waardoor de brand- en vluchtveiligheid verbetert. Met de AudioLINK app kunnen gegevens zoals batterijstatus en melderstatus worden uitgelezen. De melder heeft een stofcompensatiefunctie die onderhoudskosten verlaagt en de betrouwbaarheid verhoogt. Alle melders zijn getest volgens Europese regelgeving en hebben een garantie van 5 jaar, met een levensduur van minimaal 10 jaar. De Ei650-serie beschikt over het Q-label, wat de lange levensduur en betrouwbaarheid van de melders bevestigt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4000029 |
| Artikelnummer fabrikant | Ei650iRF-0 |
| EAN-code | 5099383007466 |
| Artikelklasse (ETIM) | Brandmelder |
| Merk | Ei Electronics |
| Serie | |
| Type nummer | Ei650iRF-0 |
| Omschrijving | Ei 650iRF RF rookmelder grootverpakking |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Werkingsprincipe | Optisch |
| Standalone | Ja |
| Verbinding via kabel | Nee |
| Standaard via radiografische verbinding | Ja |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met spanningsindicatie | Ja |
| Met backup-batterij | Nee |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Diameter | 115 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Rookschakelaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met Q-label | Ja |
| Aparte voet nodig | Nee |
| Optische melding | Nee |
| Akoestische melding | Ja |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Hoogte/diepte | 45 mm |
| Min. geluidsniveau (op 3 meter afstand) | 85 dB(A) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 720 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 260 g |
| Afmeting verpakking | 145 x 124 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 143,60 per 1 st |
Downloads
https://media.hanzestrohm.nl/m/02e6a98a3e4c5e49/original/Wetswijziging-rookmelders-juli-2022.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/b36951b14d397e3d/original/Technisch-handboek-Ei-Electronics.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/6fd41d45ff7051d3/original/Hemmink-gebruikerskaart-Ei_2025_v01-Ei600iserie.pdf
Artikel bevat 1 st