Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - MD-FLAT-E 360i/8 RW GST
Ons artikelnummer
1201095
Artikelnummer fabrikant
EP10427862
Type nummer
MD-FLAT-E 360i/8 RW GST
EAN-code
4015120427862
Model
Presentiemelder
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Nee
Gedwongen uitschakeling
Ja
Vrije dierzone
Nee
Productomschrijving
MD-FLAT 360i/8 ROND WIT GST PLAF.INB.BEW.M. EP10427862
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1201095 |
| Artikelnummer fabrikant | EP10427862 |
| EAN-code | 4015120427862 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | FLAT |
| Type nummer | MD-FLAT-E 360i/8 RW GST |
| Omschrijving | Plafondinbouwbew.melder 360°, bereik ca.Ø8m, afst.bed., rond wit, GST |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Presentiemelder |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Ja |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 4 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 4 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 8 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Ja |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 180 - 360 ° |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 2000 lx |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Temperatuur | 0 - 50 °C |
| Max. inschakelstroom | 10 A |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Stuurstroom | 0 mA |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Uitschakelvertraging | 0 s |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 0 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 0 ° |
| C-Belasting | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,346 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,125 x 0,098 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 112,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,10 |
Artikel bevat 1 st