Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD 360/24 slave wit
Ons artikelnummer
1142253
Artikelnummer fabrikant
EM10425127
Type nummer
PD 360/24 slave wit
EAN-code
4015120425127
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Nee
Vrije dierzone
Nee
Onderkruipbeveiliging
Nee
Koppelbaar aan netwerk
Nee
Productomschrijving
PD 360/24 SLAVE WIT EM10425127 PLAFONDAANWEZIGHEIDSSENSOR
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1142253 |
| Artikelnummer fabrikant | EM10425127 |
| EAN-code | 4015120425127 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | Standaard |
| Type nummer | PD 360/24 slave wit |
| Omschrijving | Plafondaanwezigheidssensor 360° inbouw, slave, bereik ca. Ø 24 m, wit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 12 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 8 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 24 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Min. nalooptijd | 0 s |
| Max. nalooptijd | 0 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 0 - 360 ° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,315 kg |
| Afmeting verpakking | 0,094 x 0,149 x 0,149 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 179,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st