Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD 360/8 Basic wit
Ons artikelnummer
2096059
Artikelnummer fabrikant
EB10430411
Type nummer
PD 360/8 Basic wit
EAN-code
4015120430411
Model
Presentiemelder
Constantlichtregeling
Ja
HVAC-aansturing
Nee
Gedwongen uitschakeling
Ja
Vrije dierzone
Nee
Productomschrijving
PD 360/8 BASIC EB10430411
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2096059 |
| Artikelnummer fabrikant | EB10430411 |
| EAN-code | 4015120430411 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | Basic |
| Type nummer | PD 360/8 Basic wit |
| Omschrijving | Plafondaanwezigheidssensor 360° bereik ca. Ø8m, nuldoorgangsschakeling |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Presentiemelder |
| Constantlichtregeling | Ja |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Ja |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Optimale montagehoogte | 3 m |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 4 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 4 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 8 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Nee |
| Met signaaleenheid | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 180 - 360 ° |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 2000 lx |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Temperatuur | 0 - 50 °C |
| Max. inschakelstroom | 10 A |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Stuurstroom | 0 mA |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Uitschakelvertraging | 300 s |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 0 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 0 ° |
| C-Belasting | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,171 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,102 x 0,083 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 73,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st