Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD 360i/8 wit
Ons artikelnummer
1191278
Artikelnummer fabrikant
EM10425004
Type nummer
PD 360i/8 wit
EAN-code
4015120425004
Model
Presentiemelder
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Ja
Gedwongen uitschakeling
Ja
Vrije dierzone
Nee
Productomschrijving
EM10425004 PD 360i/8 wit
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1191278 |
| Artikelnummer fabrikant | EM10425004 |
| EAN-code | 4015120425004 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | Standaard |
| Type nummer | PD 360i/8 wit |
| Omschrijving | Plafondaanw.sensor 360° semi-inbouw, bereik ca. Ø 8 m, wit, afst.bed. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Presentiemelder |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Ja |
| Gedwongen uitschakeling | Ja |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Optimale montagehoogte | 3 m |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Overbruggingsschakelaar | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 4 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 4 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 8 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Ja |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Niet van toepassing |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Min. nalooptijd | 15 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 180 - 360 ° |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 2000 lx |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Temperatuur | 0 - 50 °C |
| Max. inschakelstroom | 10 A |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Stuurstroom | 0 mA |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Uitschakelvertraging | 30 s |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 0 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 0 ° |
| C-Belasting | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,387 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,148 x 0,15 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 155,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st