Esylux - Schemerschakelaar - CDS-A/N wit
Ons artikelnummer
1138201
Artikelnummer fabrikant
ED10016530
Type nummer
CDS-A/N wit
EAN-code
4015120016530
Contacten
1 maakcontact
Inschakelhelderheid
5 - 300 lx
Uitschakelhelderheid
5 - 300 lx
Uitschakelvertraging
60 s
Inschakelvertraging
60 s
Productomschrijving
CDS-A/N WIT SCHEMERSCHAKELAAR ED10016530
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Schemerschakelaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1138201 |
| Artikelnummer fabrikant | ED10016530 |
| EAN-code | 4015120016530 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schemerschakelaar |
| Merk | Esylux |
| Serie | CDS |
| Type nummer | CDS-A/N wit |
| Omschrijving | Schemerschakelaar - opbouw, wit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Contacten | 1 maakcontact |
| Inschakelhelderheid | 5 - 300 lx |
| Uitschakelhelderheid | 5 - 300 lx |
| Uitschakelvertraging | 60 s |
| Inschakelvertraging | 60 s |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Montagewijze | Opbouw |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 230 V |
| Max. schakelstroom (ohmse belasting) | 10 A |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| C-Belasting | Ja |
| Met automatische nachtuitschakeling | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,188 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,08 x 0,105 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 56,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st