Esylux - Schemerschakelaar - CDS-A/T, wit
Ons artikelnummer
1138239
Artikelnummer fabrikant
RK39500010040
Type nummer
CDS-A/T, wit
EAN-code
4015120010040
Contacten
1 maakcontact
Inschakelhelderheid
5 - 300 lx
Uitschakelhelderheid
5 - 300 lx
Uitschakelvertraging
60 s
Inschakelvertraging
60 s
Productomschrijving
CDS-A/T WIT SCHEMERSCHAKELAAR RK39500010040
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Schemerschakelaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1138239 |
| Artikelnummer fabrikant | RK39500010040 |
| EAN-code | 4015120010040 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schemerschakelaar |
| Merk | Esylux |
| Serie | CDS |
| Type nummer | CDS-A/T, wit |
| Omschrijving | Opbouwschemerschakelaar met ingebouwde dag-tijdschakelklok |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Contacten | 1 maakcontact |
| Inschakelhelderheid | 5 - 300 lx |
| Uitschakelhelderheid | 5 - 300 lx |
| Uitschakelvertraging | 60 s |
| Inschakelvertraging | 60 s |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Montagewijze | Opbouw |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 230 V |
| Max. schakelstroom (ohmse belasting) | 10 A |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| C-Belasting | Ja |
| Met automatische nachtuitschakeling | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,264 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,085 x 0,125 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 87,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st