ETI - Smeltpatroon (mes) - 500V
Ons artikelnummer
1019751
Artikelnummer fabrikant
416800015
Type nummer
500V
EAN-code
3838895582663
Nom. (meet)stroom
125 A
DIN-grootte
NH00
Nom. (meet)spanning
500 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
gG
Uitvoering kenmelder
Combikenmelder
Productomschrijving
416800015 125A TRAAG/SNEL NH000 MESPATROON
Zekering 500V~ 125A NH000 gG
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1019751 |
| Artikelnummer fabrikant | 416800015 |
| EAN-code | 3838895582663 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | ETI |
| Serie | Zekering NH00 |
| Type nummer | 500V |
| Omschrijving | Zekering 500V~ 125A NH000 gG |
| Land van Oorsprong | SI |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 125 A |
| DIN-grootte | NH00 |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Spanningstype | AC |
| Nom. afschakelvermogen | 120 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH000 |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 250 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 8.8 W |
| Nom. schakelvermogen AC | 120 kA |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,135 kg |
| Afmeting verpakking | 5,2 x 2,1 x 7,9 cm |
| Volle verpakking bevat | 3 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st