ETI - Smeltpatroon (mes) - 500V
Ons artikelnummer
1075507
Artikelnummer fabrikant
416800006
Type nummer
500V
EAN-code
3838895353300
Nom. (meet)stroom
20 A
DIN-grootte
NH00C
Nom. (meet)spanning
500 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
gG
Uitvoering kenmelder
Combikenmelder
Productomschrijving
416800006 20A TRAAG/SNEL GR00 416800006
Zekering 500V~ 20A NH000 gG
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1075507 |
| Artikelnummer fabrikant | 416800006 |
| EAN-code | 3838895353300 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | ETI |
| Serie | Zekering NH00 |
| Type nummer | 500V |
| Omschrijving | Zekering 500V~ 20A NH000 gG |
| Land van Oorsprong | SI |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| DIN-grootte | NH00C |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Spanningstype | AC |
| Nom. afschakelvermogen | 120 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH000 |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 250 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 2.7 W |
| Nom. schakelvermogen AC | 120 kA |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 3 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,135 kg |
| Afmeting verpakking | 5,2 x 2,1 x 7,9 cm |
| Volle verpakking bevat | 3 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,39 per 1 st |
Artikel bevat 1 st