Finder - Sleufschroevendraaier - FS0003
Ons artikelnummer
3085577
Artikelnummer fabrikant
FS0003
Type nummer
FS0003
EAN-code
8718531540279
Klingbreedte
2.6 mm
Bleddikte
0.8 mm
Klinglengte
51 mm
Geïsoleerd
Nee
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Productomschrijving
FS0003 FIN SCHROEVENDRAAIER GEEL (-)
Finder schroevendraaier geel, plat klein
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3085577 |
| Artikelnummer fabrikant | FS0003 |
| EAN-code | 8718531540279 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sleufschroevendraaier |
| Merk | Finder |
| Serie | 09 |
| Type nummer | FS0003 |
| Omschrijving | FIN SCHROEVENDRAAIER GEEL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Klingbreedte | 2.6 mm |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Klinglengte | 51 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Nee |
| Klingdiameter | 2.6 mm |
| Totale lengte | 152 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Ja |
| Met slagkap | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Gewicht | 17 g |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 23 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,015 KG |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,015 x 0,015 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,26 per 1 st |
Artikel bevat 1 st