Fluke - Accu (Lithium) voor voertuigen en toepassingen - PLSACC
Productomschrijving
5023322 Li-ion-batterij voor PLS handheld lasers met laadsnoer en adapters
1X RECHARGEABLE BATTERY PACK, 1X CHARGER W/6 ADAPTERS, 1X INSTRUCTION SHEET
Met de oplaadbare batterijset PLS RBP5 kunt u de gebruiksduur van uw laserwaterpas tot 3x verlengen en hoeft u geen alkalinebatterijen meer aan te schaffen. De RBP5 is compatibel met onze nieuwste punt- lijn- en gecombineerde laserwaterpassen, PLS 3G, 3R, 5G, 5R, 6G, 6R, 180G, 180R. Voorkom stilstand tijdens het werk door lege batterijen dankzij de PLS RBP5 en voorkom dat u extra batterijen moet aanschaffen. De PLS RBP5 is een afzonderlijk verkrijgbaar standalone-accessoire en wordt geleverd met een laadsnoer en adapters.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3322678 |
| Artikelnummer fabrikant | 5023322 |
| EAN-code | 95969878869 |
| Artikelklasse (ETIM) | Accu (Lithium) voor voertuigen en toepassingen |
| Merk | Fluke |
| Serie | Oplaadbare batterij |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Li-ion-batterij voor PLS handheld lasers met laadsnoer en adapters |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Lithium-ionen |
| Type | Overig |
| Aansluitklemmen aan voorzijde | Nee |
| Nom. spanning | 3.6 V |
| Capaciteit | 5200 Wh |
| Breedte | 64 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte incl. pool | 106 mm |
| Gewicht | 165 kg |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 50 °C |
| Connector | Overig |
| Toepassing | Cyclisch |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,52 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,12 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st