Fluke - Accu (Lithium) voor voertuigen en toepassingen - PLSACC
Productomschrijving
5075484 Enkele set RBP5 li-ionbatterij voor PLS-lijn- en puntlasers
1X RECHARGEABLE BATTERY PACK
Met de oplaadbare batterijset PLS RBP5 kunt u de gebruiksduur van uw laserwaterpas tot 3x verlengen en hoeft u geen alkalinebatterijen meer aan te schaffen. De RBP5 is compatibel met onze nieuwste punt- lijn- en gecombineerde laserwaterpassen, PLS 3G, 3R, 5G, 5R, 6G, 6R, 180G, 180R. Voorkom stilstand tijdens het werk door lege batterijen dankzij de PLS RBP5 en voorkom dat u extra batterijen moet aanschaffen. De PLS RBP5 ENKELE SET is een afzonderlijk verkrijgbaar standalone-accessoire dat geleverd wordt met alleen de oplaadbare batterij.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3322688 |
| Artikelnummer fabrikant | 5075484 |
| EAN-code | 95969906340 |
| Artikelklasse (ETIM) | Accu (Lithium) voor voertuigen en toepassingen |
| Merk | Fluke |
| Serie | Oplaadbare batterij |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Enkele set RBP5 li-ionbatterij voor PLS-lijn- en puntlasers |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Lithium-ionen |
| Type | Overig |
| Aansluitklemmen aan voorzijde | Nee |
| Nom. spanning | 3.6 V |
| Capaciteit | 5200 Wh |
| Breedte | 64 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte incl. pool | 106 mm |
| Gewicht | 165 kg |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 50 °C |
| Connector | Overig |
| Toepassing | Cyclisch |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,118 x 0,077 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st