Fluke - Adapter voor meetinstrument - PLSACC
Ons artikelnummer
3301275
Artikelnummer fabrikant
5022634
Type nummer
PLSACC
EAN-code
95969878579
Type adapter
Optisch
Toepasbaar met een multimeter
Nee
Toepasbaar met een stroomtang
Nee
Toepasbaar met een apparaattester
Nee
Toepasbaar met een installatietester
Nee
Productomschrijving
5022634 MAGNETISCH REFLECTEREND DOEL VOOR GROENE LIJNEN
1X GREEN REFLECTIVE TARGET
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301275 |
| Artikelnummer fabrikant | 5022634 |
| EAN-code | 95969878579 |
| Artikelklasse (ETIM) | Adapter voor meetinstrument |
| Merk | Fluke |
| Serie | Adapter voor meetinstrument |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Magnetisch reflecterend doel voor groene lijnen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type adapter | Optisch |
| Toepasbaar met een multimeter | Nee |
| Toepasbaar met een stroomtang | Nee |
| Toepasbaar met een apparaattester | Nee |
| Toepasbaar met een installatietester | Nee |
| Breedte | 75 mm |
| Toepasbaar met een aardingsweerstandmeter | Nee |
| Toepasbaar met een machinetester | Nee |
| Toepasbaar met een power analyser | Nee |
| Toepasbaar met een procescalibrator | Nee |
| Toepasbaar met een milieuparameter instrument | Nee |
| Toepasbaar met een oscilloscoop | Nee |
| Toepasbaar met een thermische camera | Nee |
| Geschikt voor E-mobility test | Nee |
| Geschikt voor fotovoltage test | Nee |
| Met koffer/tas | Nee |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Toepasbaar met een trillingsmeter | Nee |
| Toepasbaar met een ultrasone lekdetector | Nee |
| Toepasbaar met lasergereedschap | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,06 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,08 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st