Fluke - Gereedschapskist/-tas - PLSACC
Ons artikelnummer
3301235
Artikelnummer fabrikant
4985124
Type nummer
PLSACC
EAN-code
95969871075
Model
Gereedschapskist
Materiaal
Kunststof
Met schouderriem
Nee
Signaalrood
Nee
Hangslotbeugel
Ja
Productomschrijving
4985124 GEREEDSCHAPSKOFFER VOOR LASERWATERPASSEN
1X YELLOW TOOL BOX; 1X FOAM INSERT; 1X CARDBOARD INSERT
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301235 |
| Artikelnummer fabrikant | 4985124 |
| EAN-code | 95969871075 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gereedschapskist/-tas |
| Merk | Fluke |
| Serie | Gereedschapskist/-tas |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Gereedschapskoffer voor laserwaterpassen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Gereedschapskist |
| Materiaal | Kunststof |
| Met schouderriem | Nee |
| Signaalrood | Nee |
| Hangslotbeugel | Ja |
| Breedte | 260 mm |
| Hoogte | 390 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Rolbaar | Nee |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Met slot | Nee |
| Met schuim | Ja |
| Met vakscheider | Ja |
| Kleur | Geel |
| Uitneembaar vak | Ja |
| Totaal aantal vakken | 2 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,58 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,215 x 0,28 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st