Fluke - Gereedschapskist/-tas - PLSACC
Ons artikelnummer
4172077
Artikelnummer fabrikant
5221067
Type nummer
PLSACC
EAN-code
195112000021
Model
Koffer
Materiaal
Kunststof
Met schouderriem
Nee
Signaalrood
Nee
Hangslotbeugel
Nee
Productomschrijving
5221067 PLS 3X360 BLOW MOLD HA
1X HARD CASE, 1X PORTUGUESE WARRANTY CARD
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172077 |
| Artikelnummer fabrikant | 5221067 |
| EAN-code | 195112000021 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gereedschapskist/-tas |
| Merk | Fluke |
| Serie | Gereedschapskist/-tas |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | PLS 3X360 Blow Mold Hard Case |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Koffer |
| Materiaal | Kunststof |
| Met schouderriem | Nee |
| Signaalrood | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Breedte | 478 mm |
| Hoogte | 367 mm |
| Diepte | 148 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Rolbaar | Nee |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Met slot | Nee |
| Met schuim | Nee |
| Met vakscheider | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Uitneembaar vak | Nee |
| Totaal aantal vakken | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,79 kg |
| Afmeting verpakking | 0,485 x 0,165 x 0,4 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st