Fluke - Laseraftekenapparaat - 400D
Brutoprijs
600,00
Fluke - Laseraftekenapparaat - 400D
Ons artikelnummer
3300932
Artikelnummer fabrikant
4106866
Type nummer
400D
EAN-code
95969613576
Lengte signaallijn
100 m
Meetwaardegeheugen
Ja
Interface
Nee
Zichtbare signaallijn
Ja
Breedte
56 mm
Productomschrijving
4106866 LASERAFSTANDSMETER MET EEN MAXIMAAL BEREIK VAN 100 METER
1X Meter; 1X Case, 1X Quick Reference Guide; 1X CD; 1XWarranty card; 2X AAA batteries
De Fluke 424D is onze meest geavanceerde laserafstandsmeter; boordevol veelzijdige functies zodat u meer tijd in meer situaties kunt besparen. Dit instrument vergroot uw meetbereik naar 100 meter (330 voet). De meter heeft een groter; 4-regelig display; een ingebouwd kompas en een 180º-kantelsensor voor waterpassing en hoogtebepaling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3300932 |
| Artikelnummer fabrikant | 4106866 |
| EAN-code | 95969613576 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laseraftekenapparaat |
| Merk | Fluke |
| Serie | Laseraftekenapparaat |
| Type nummer | 400D |
| Omschrijving | Laserafstandsmeter met een maximaal bereik van 100 meter |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte signaallijn | 100 m |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Interface | Nee |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Breedte | 56 mm |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Lengte | 127 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Golflengte sensor | 635 nm |
| Nauwkeurigheid | 0.2 mm/m |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Batterijsoort | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Gewicht | 0.158 kg |
| Golflengte | 635 nm |
| Laserkleur | Rood |
| Nivelleringsnauwkeurigheid | +/- 0.2 mm/m |
| Met statiefhouder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,305 kg |
| Afmeting verpakking | 0,27 x 0,19 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 600,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st