Fluke - Meettang - PRCU
Productomschrijving
2584888 AC-STROOMTANG, 610 MM (24 INCH)
1x unit(including 2x1.5V battery),1x adapter,1x instruction sheet,1x register card,1x WEEE sheet.
AC-stroomtang voor zeer hoge stromenFluke-stroomtangen zijn de ideale instrumenten voor het uitbreiden van de stroombereiken van Fluke-instrumenten.De i3000s is een AC-stroomtang voor metingen met oscilloscopen en multimeters met banaanaansluiting; de stroomtang kan met behulp van de geleverde adapter van dubbele banaanstekker naar BNC op deze instrumenten worden aangesloten. De tang is geoptimaliseerd voor metingen aan stroomverdelingssystemen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3300760 |
| Artikelnummer fabrikant | 2584888 |
| EAN-code | 95969345057 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meettang |
| Merk | Fluke |
| Serie | Meettang |
| Type nummer | PRCU |
| Omschrijving | AC-stroomtang, 610 mm (24 inch) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Meetbereikkeuze | Handmatig |
| Stroommeetbereik/AC | 1 - 3000 A |
| Type stroom | AC |
| Spanningsmeting/AC | Nee |
| Spanningsmeting/DC | Nee |
| Weerstandmeetbereik | Nee |
| Vermogensmeting | Nee |
| Lekstroommeting | Nee |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Meting in kabel met heen- en teruggeleider | Nee |
| Tangbekopening | 178 mm |
| Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter | Ja |
| Interface | Nee |
| Meetcircuitcategorie | CAT III |
| Meervoudige indicatie | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Capaciteitsmeting | Nee |
| Frequentiemeting | Nee |
| Max. spanning meetcircuitcategorie | 600 V |
| Doorgangstest | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,612 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,158 x 0,048 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 800,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st