Fluke - Meettang - PRCU
Ons artikelnummer
3300808
Artikelnummer fabrikant
2840309
Type nummer
PRCU
EAN-code
95969401241
Meetbereikkeuze
Handmatig
Stroommeetbereik/DC
0.1 - 450 A
Stroommeetbereik/AC
0.1 - 300 A
Type stroom
AC/DC
Spanningsmeting/AC
Nee
Productomschrijving
2840309 STROOMTANG
1x clamp, 1x instruction sheet, 1x supplement sheet, 1x registration sheet, 1x disposal sheet, 1x BNC plug
De i310s-stroommeetprobe maakt gebruik van de Hall Effect-technologie voor het meten van zowel gelijk- als wisselstroom. De i310s kan worden gebruikt in combinatie met oscilloscopen en andere geschikte registratie-instrumenten voor het nauwkeurig meten van stroom zonder dat het circuit daarvoor hoeft te worden onderbroken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3300808 |
| Artikelnummer fabrikant | 2840309 |
| EAN-code | 95969401241 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meettang |
| Merk | Fluke |
| Serie | Meettang |
| Type nummer | PRCU |
| Omschrijving | Stroomtang |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Meetbereikkeuze | Handmatig |
| Stroommeetbereik/DC | 0.1 - 450 A |
| Stroommeetbereik/AC | 0.1 - 300 A |
| Type stroom | AC/DC |
| Spanningsmeting/AC | Nee |
| Spanningsmeting/DC | Nee |
| Weerstandmeetbereik | Nee |
| Vermogensmeting | Nee |
| Lekstroommeting | Nee |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Meting in kabel met heen- en teruggeleider | Nee |
| Tangbekopening | 19 mm |
| Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter | Ja |
| Interface | Nee |
| Meetcircuitcategorie | CAT III |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Capaciteitsmeting | Nee |
| Frequentiemeting | Nee |
| Max. spanning meetcircuitcategorie | 300 V |
| Doorgangstest | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,46 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,1 x 0,063 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 576,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st