Fluke - Oscilloscoop - 190-102
Productomschrijving
5282368 SCOPEMETER 190-102-III TESTINSTRUMENT
Hoogwaardige draagbare oscilloscopen ontworpen voor veeleisende omgevingen. De ScopeMeter-testinstrumenten van de Fluke 190-serie III zijn ontworpen om overal mee naartoe te nemen en zijn geschikt voor vrijwel elke vorm van storingzoeken onderweg. Deze meetinstrumenten voor CAT III 1000 V/CAT IV 600 V combineren robuuste draagbaarheid met het grote prestatievermogen van tafeloscilloscopen om u te helpen met gemak de uitdagingen aan te gaan van het installeren, in bedrijf stellen en onderhouden van industriële machines, automatisering, procesbesturing en vermogenselektronica - van DC tot 500 MHz. U kunt kiezen uit modellen met twee of vier kanalen en een scala aan bandbreedtes. Hoge samplesnelheden tot 5,0 GS/s, een resolutie van 200 ps en een diep geheugen met 10.000 samples per kanaal zorgen ervoor dat golfvormdetails, ruis en andere storingen uiterst nauwkeurig worden geregistreerd en weergegeven.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3375896 |
| Artikelnummer fabrikant | 5282368 |
| EAN-code | 195112021798 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oscilloscoop |
| Merk | Fluke |
| Serie | Oscilloscoop |
| Type nummer | 190-102 |
| Omschrijving | ScopeMeter 190-102-III-testinstrument |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleinste ingangsgevoeligheid | 2 mV |
| Referentiesignaalsoort | Ja |
| Selecteerbare pulsbreedte-triggering | Ja |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Interface | Ja |
| Max. spanningsbereik AC | 1000 V |
| Max. spanningsbereik DC | 1000 V |
| Max. stroommeetbereik AC | 6000 A |
| Max. stroommeetbereik DC | 2000 A |
| Frequentiemeting | Ja |
| Capaciteitsmeting | Nee |
| Weerstandstest/diodetest | Ja |
| Monitor | Kleur/digitaal |
| Frequentie bandbreedte | 100 MHz |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Stroomvoorziening | Accu |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,62 kg |
| Afmeting verpakking | 0,45 x 0,46 x 0,145 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.084,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st