Fluke - Oscilloscoop - MDA-550
Productomschrijving
5282560 MDA-550-III MOTOR DRIVE ANALYZER
De Fluke MDA 550 Motor Drive Analyzer bespaart u tijd. U hoeft geen complexe metingen meer in te stellen en het storingzoeken voor motoraandrijvingen wordt veel eenvoudiger. Kies gewoon een test en de stapsgewijs geleide metingen tonen u waar u spanningsen stroomaansluitingen kunt maken. Daarnaast zorgen de vooraf ingestelde meetprofielen ervoor dat u alle gegevens registreert die u nodig hebt voor elke kritiek deel van de motoraandrijving, van de ingang naar de uitgang, de DC-bus en de motor zelf. Van eenvoudige tot geavanceerde metingen, met de MDA-550 kunt u alles aan. En met een ingebouwde rapportgenerator kunt u snel en eenvoudig betrouwbare vooraf/achteraf-rapporten opstellen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3363913 |
| Artikelnummer fabrikant | 5282560 |
| EAN-code | 195112021958 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oscilloscoop |
| Merk | Fluke |
| Serie | Oscilloscoop |
| Type nummer | MDA-550 |
| Omschrijving | MDA-550 Motor Drive Analyzer |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal kanalen | 4 |
| Kleinste ingangsgevoeligheid | 2 mV |
| Referentiesignaalsoort | Ja |
| Selecteerbare pulsbreedte-triggering | Ja |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Interface | Ja |
| Max. spanningsbereik AC | 1000 V |
| Max. spanningsbereik DC | 1000 V |
| Max. stroommeetbereik AC | 6000 A |
| Max. stroommeetbereik DC | 2000 A |
| Frequentiemeting | Ja |
| Capaciteitsmeting | Nee |
| Weerstandstest/diodetest | Nee |
| Monitor | Kleur/digitaal |
| Frequentie bandbreedte | 500 MHz |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Stroomvoorziening | Accu |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 14,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,6 x 0,41 x 0,26 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9.363,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st