Fluke - Standaard batterij (niet oplaadbaar) - PLSACC
Ons artikelnummer
3301281
Artikelnummer fabrikant
5031952
Type nummer
PLSACC
EAN-code
0095969887403
Grootte aanduiding
Mignon
Aantal cellen
4
Model
Alkali-Mangaan/Zink
Nom. spanning
1.5 V
Capaciteit
2850 mAh
Productomschrijving
5031952 BP5 ALKALINEBATTERIJSET
1X BATTERY PACK
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301281 |
| Artikelnummer fabrikant | 5031952 |
| EAN-code | 0095969887403 |
| Artikelklasse (ETIM) | Standaard batterij (niet oplaadbaar) |
| Merk | Fluke |
| Serie | Niet-oplaadbare batterij |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | BP5 alkalinebatterijset |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Grootte aanduiding | Mignon |
| Aantal cellen | 4 |
| Model | Alkali-Mangaan/Zink |
| Nom. spanning | 1.5 V |
| Capaciteit | 2850 mAh |
| Breedte | 43.5 mm |
| IEC-aanduiding | R6 |
| Overige aanduidingen | Geen |
| Lengte | 49.2 mm |
| Hoogte incl. pool | 50.5 mm |
| Diameter | 14.5 mm |
| Explosieveilige toepassing | Ja |
| Gewicht | 207 g |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,07 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st