Fluke - Statief - PLSACC
Ons artikelnummer
3301279
Artikelnummer fabrikant
5031929
Type nummer
PLSACC
EAN-code
95969887373
Werkhoogte
4.6 - 4.6 cm
Transportlengte
10.7 cm
Materiaal
Staal
Verstelbaar
Nee
Spindeluitvoering
Nee
Productomschrijving
5031929 VLOERSTANDAARD VOOR PLS 3, 5, 6
1X FLOOR STAND
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301279 |
| Artikelnummer fabrikant | 5031929 |
| EAN-code | 95969887373 |
| Artikelklasse (ETIM) | Statief |
| Merk | Fluke |
| Serie | Statief |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Vloerstandaard voor PLS 3, 5, 6 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Werkhoogte | 4.6 - 4.6 cm |
| Transportlengte | 10.7 cm |
| Materiaal | Staal |
| Verstelbaar | Nee |
| Spindeluitvoering | Nee |
| Verstelbare middenzuil | Nee |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Max. belastbaarheid | 1 kg |
| Statiefkop | Vlak/plat |
| Boutmaat (metrisch) | 6.35 |
| Klemwijze driepoot | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,055 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st