Fluke - Statief - PLSACC
Ons artikelnummer
3301280
Artikelnummer fabrikant
5031934
Type nummer
PLSACC
EAN-code
95969887380
Transportlengte
10 cm
Materiaal
Aluminium
Verstelbaar
Nee
Verstelbare middenzuil
Nee
Gewicht
0.11 kg
Productomschrijving
5031934 MAGNETISCHE L-STEUN, PLS 3, 5, 6, 180
1X WALL BRACKET
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301280 |
| Artikelnummer fabrikant | 5031934 |
| EAN-code | 95969887380 |
| Artikelklasse (ETIM) | Statief |
| Merk | Fluke |
| Serie | Statief |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Magnetische L-steun, PLS 3, 5, 6, 180 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Transportlengte | 10 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verstelbaar | Nee |
| Verstelbare middenzuil | Nee |
| Gewicht | 0.11 kg |
| Max. belastbaarheid | 2.9 kg |
| Statiefkop | Vlak/plat |
| Boutmaat (metrisch) | 6.35 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,12 kg |
| Afmeting verpakking | 0,145 x 0,08 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st