Fluke - Statief - PLSACC
Ons artikelnummer
4172074
Artikelnummer fabrikant
5214817
Type nummer
PLSACC
EAN-code
95969982375
Transportlengte
150 cm
Materiaal
Overig
Verstelbaar
Ja
Verstelbare middenzuil
Nee
Gewicht
0.39 kg
Productomschrijving
5214817 MAGNETIC L-BRACKET W/
1X MAGNETIC L-BRACKET, 1X PORTUGUESE WARRANTY CARD
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172074 |
| Artikelnummer fabrikant | 5214817 |
| EAN-code | 95969982375 |
| Artikelklasse (ETIM) | Statief |
| Merk | Fluke |
| Serie | Statief |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Magnetic L-Bracket w/ Micro and Elevation Adjustment |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Transportlengte | 150 cm |
| Materiaal | Overig |
| Verstelbaar | Ja |
| Verstelbare middenzuil | Nee |
| Gewicht | 0.39 kg |
| Max. belastbaarheid | 5 kg |
| Statiefkop | Vlak/plat |
| Boutmaat (metrisch) | 6.35 |
| Diameter statiefkop | 60 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,16 x 0,12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st