Fluke - Statief - PLSACC
Ons artikelnummer
4172075
Artikelnummer fabrikant
5214821
Type nummer
PLSACC
EAN-code
95969982382
Transportlengte
250 cm
Materiaal
Overig
Verstelbaar
Nee
Spindeluitvoering
Nee
Verstelbare middenzuil
Nee
Productomschrijving
5214821 CEILING BRACKET USED W
1X CEILING BRACKET, 1X PORTUGUESE WARRANTY CARD
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172075 |
| Artikelnummer fabrikant | 5214821 |
| EAN-code | 95969982382 |
| Artikelklasse (ETIM) | Statief |
| Merk | Fluke |
| Serie | Statief |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Ceiling Bracket used w/ PLS 3X360MLB |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Transportlengte | 250 cm |
| Materiaal | Overig |
| Verstelbaar | Nee |
| Spindeluitvoering | Nee |
| Verstelbare middenzuil | Nee |
| Gewicht | 0.4 kg |
| Max. belastbaarheid | 5 kg |
| Statiefkop | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,46 kg |
| Afmeting verpakking | 0,265 x 0,08 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st