Fluke - Temperatuurmeter - 54-2
Ons artikelnummer
3300860
Artikelnummer fabrikant
3821070
Type nummer
54-2
EAN-code
95969565110
Indicatie/aanduiding
Digitaal
Meervoudige indicatie
Ja
Meetbereik
-210 - 1767 °C
Thermo-element type B
Nee
Thermo-element type E
Ja
Productomschrijving
3821070 THERMOMETER DUAL INPUT 60 HZ INCLUSIEF DATALOGGEN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3300860 |
| Artikelnummer fabrikant | 3821070 |
| EAN-code | 95969565110 |
| Artikelklasse (ETIM) | Temperatuurmeter |
| Merk | Fluke |
| Serie | Temperatuurmeter |
| Type nummer | 54-2 |
| Omschrijving | Thermometer dual input 60 Hz inclusief dataloggen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Indicatie/aanduiding | Digitaal |
| Meervoudige indicatie | Ja |
| Meetbereik | -210 - 1767 °C |
| Thermo-element type B | Nee |
| Thermo-element type E | Ja |
| Thermo-element type J | Ja |
| Thermo-element type K | Ja |
| Thermo-element type N | Ja |
| Thermo-element type R | Ja |
| Thermo-element type S | Ja |
| Thermo-element type T | Ja |
| Thermo-element RTD | Nee |
| Meting temperatuurverschil | Ja |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| Meting van materiaalvochtigheid | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Interface | Ja |
| Losse voeler | Ja |
| Infrarood meting | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,66 kg |
| Afmeting verpakking | 0,26 x 0,17 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 909,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st