Fluke - Trillingsensor - 805
Productomschrijving
4636786 EXTERNE TRILLINGSSENSOR VOOR FLUKE 805
Qty 1 FLUKE-805/ES, EXTERNAL VIBRATION SENSOR Qty 1 QRG,QUICK REFERENCE GUIDE FOR FLUKE-805/ES, Qty 1 KRAFT BOX, GENERIC, 6.00 IN. X 6.875 IN. X 2.50, Qty 2 FOAM INSERT,FOAM INSERT FOR BROWN KRAFT SHIIPING BOX
Externe trillingssensor voor de 805 trillingsmeter. De Fluke 805ES is een externe trillingssensor die ideaal is in situaties waarin het moeilijk of onmogelijk is om de trillingssensoren van de 805 trillingsmeter zelf te gebruiken. Met de 805ES kunt u metingen uitvoeren op overvolle of moeilijk bereikbare plaatsen, achter machine-afschermingen of -behuizingen, of op slecht bereikbare plaatsen waar het moeilijk is om voldoende handmatige druk uit te oefenen op de 805 trillingsmeter.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301135 |
| Artikelnummer fabrikant | 4636786 |
| EAN-code | 95969786584 |
| Artikelklasse (ETIM) | Trillingsensor |
| Merk | Fluke |
| Serie | Trillingsensor |
| Type nummer | 805 |
| Omschrijving | Externe trillingssensor voor FLUKE 805 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Uitvoering van de interface | IEPE |
| Breedte | 110.5 mm |
| Meetbereik trillingsfrequentie | 0 - 100 Hz |
| Meeteenheid trillingssnelheid (RMS) | mm/s en inch/s |
| Met beoordeling machinevibratie | Nee |
| Type voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur | -13 - 140 °C |
| Explosieklasse | Geen |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosie beschermingstechniek | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Hoogte | 83.8 mm |
| Diepte | 110.5 mm |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Gevoeligheid van de trillingsversnellingssensor (mV/zwaartekrachtsversnelling g) | 100 |
| Meetbereik trillingsversnelling (zwaartekrachtsversnelling g) | -7 - 7 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,345 kg |
| Afmeting verpakking | 0,155 x 0,195 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.614,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st