Fluke - Universele batterijlader - PLSACC
Ons artikelnummer
3322679
Artikelnummer fabrikant
5031965
Type nummer
PLSACC
EAN-code
95969887410
Frequentie voedingsspanning
50 Hz
Met ontladingsfunctie
Nee
Nom. spanning
100 - 240 V
Breedte
64 mm
Laadspanning
5 - 5 V
Productomschrijving
5031965 Laadsnoer met adapters voor RBP5 li-ion-batterij
1X WALL CHARGER, 6X ADAPTERS
Bent u uw RBP5-laadsnoer kwijt? Zoek niet verder. De PLS RBP5-batterijset kan worden opgeladen met het PLS RBC5, PLS-laadsnoer voor RBP5-Li-ion-batterijen met adapters voor PLS-laserwaterpassen. De PLS RBC5 wordt afzonderlijk verkocht als vervangingsonderdeel.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3322679 |
| Artikelnummer fabrikant | 5031965 |
| EAN-code | 95969887410 |
| Artikelklasse (ETIM) | Universele batterijlader |
| Merk | Fluke |
| Serie | Universele batterijlader |
| Type nummer | PLSACC |
| Omschrijving | Laadsnoer met adapters voor RBP5 li-ion-batterij |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Frequentie voedingsspanning | 50 Hz |
| Met ontladingsfunctie | Nee |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 64 mm |
| Laadspanning | 5 - 5 V |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte | 106 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,23 kg |
| Afmeting verpakking | 0,137 x 0,073 x 0,089 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st