Greenlee - Centreerboor - 50376233
Ons artikelnummer
1081958
Artikelnummer fabrikant
400026223
Type nummer
50376233
EAN-code
783310376231
Diameter
6.4 mm
Lengte
104.8 mm
Nom. diameter
7 mm
Schachtdiameter
6.4 mm
Schachtvorm
Cilindrisch
Productomschrijving
37623 CENTREERBOOR 6,4X104,8MM
Centreerboor 6,4 mm x104,8 mm 50376233
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1081958 |
| Artikelnummer fabrikant | 400026223 |
| EAN-code | 783310376231 |
| Artikelklasse (ETIM) | Centreerboor |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Gatzaag HSS |
| Type nummer | 50376233 |
| Omschrijving | Centreerboor 6,4mm -104,8mm 37623 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diameter | 6.4 mm |
| Lengte | 104.8 mm |
| Nom. diameter | 7 mm |
| Schachtdiameter | 6.4 mm |
| Schachtvorm | Cilindrisch |
| Totale lengte | 104.8 mm |
| Snijrichting | Links |
| Snijmateriaal | HSS |
| Met afgevlakte kant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,091 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,73 per 1 st |
Artikel bevat 1 st