Greenlee - Gatenpons - 50046098
Brutoprijs
154,45
Greenlee - Gatenpons - 50046098
Ons artikelnummer
1197102
Artikelnummer fabrikant
400049163
Type nummer
50046098
EAN-code
783310046097
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 50
Gatdiameter
50.8 mm
Te bewerken materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Model
Alleen matrijs
Productomschrijving
04609 SLUGSPLITTER 50,8MM M50 MATRIJS
SlugSplitter matrijs 50,8 mm M50 Z 04609
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1197102 |
| Artikelnummer fabrikant | 400049163 |
| EAN-code | 783310046097 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugsplitter matrijs |
| Type nummer | 50046098 |
| Omschrijving | SlugSplitter M 50,8mm M 50 Z 04609 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 50 |
| Gatdiameter | 50.8 mm |
| Te bewerken materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Model | Alleen matrijs |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,386 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 154,45 per 1 st |
Artikel bevat 1 st