Greenlee - Gatenpons - 50046110
Brutoprijs
512,51
Greenlee - Gatenpons - 50046110
Ons artikelnummer
1197103
Artikelnummer fabrikant
400048163
Type nummer
50046110
EAN-code
783310046110
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 50
Gatdiameter
50.8 mm
Te bewerken materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Model
Alleen stempel
Productomschrijving
04611 SLUGSPLITTER 50,8MM M50 STEMPEL
SlugSplitter stempel 50,8 mm M50 Z 04611
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1197103 |
| Artikelnummer fabrikant | 400048163 |
| EAN-code | 783310046110 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugsplitter stempel |
| Type nummer | 50046110 |
| Omschrijving | SlugSplitter S 50,8mm M 50 Z 04611 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 50 |
| Gatdiameter | 50.8 mm |
| Te bewerken materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Model | Alleen stempel |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,366 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 512,51 per 1 st |
Artikel bevat 1 st