Greenlee - Gatenpons - 50253727
Brutoprijs
476,09
Greenlee - Gatenpons - 50253727
Ons artikelnummer
1016471
Artikelnummer fabrikant
400029321
Type nummer
50253727
EAN-code
783310253723
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Overig
Gatdiameter
76.2 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
400029321 GELAGERDE PONS 76,2MM N 25372
Gelagerde pons 76,2 mm N 25372
Greenlee gelagerde pons geschikt voor het verwerken van mild staal (St37) plastic en aluminium tot een maximale dikte van 3.5 mm (afhankelijk van geselecteerde uitvoering)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016471 |
| Artikelnummer fabrikant | 400029321 |
| EAN-code | 783310253723 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Gelagerd compleet |
| Type nummer | 50253727 |
| Omschrijving | Gelagerde pons 76,2mm N 25372 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Overig |
| Gatdiameter | 76.2 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,776 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,225 x 0,18 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 476,09 per 1 st |
Artikel bevat 1 st