Greenlee - Gatenpons - 50319892
Ons artikelnummer
1016427
Artikelnummer fabrikant
400036111
Type nummer
50319892
EAN-code
783310319894
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 9
Gatdiameter
15.2 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
31989 PG 9 15,2MM GATENPONS
SlugBuster pons compleet 15,2 mm PG09 F 31989
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016427 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036111 |
| EAN-code | 783310319894 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50319892 |
| Omschrijving | SlugBuster 15,2mm PG09 F 31989 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 9 |
| Gatdiameter | 15.2 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,18 kg |
| Afmeting verpakking | 10,5 x 12,5 x 3 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 74,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st