Greenlee - Gatenpons - 50319914
Ons artikelnummer
1016431
Artikelnummer fabrikant
400036126
Type nummer
50319914
EAN-code
783310319917
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 20
Gatdiameter
20.4 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
31991 PG13-M20 SLUGBUSTER 20,4 GATENPONS
SlugBuster pons compleet 20,4 mm PG13 M20 31991
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016431 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036126 |
| EAN-code | 783310319917 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50319914 |
| Omschrijving | SlugBuster 20,4mm PG13 M20 31991 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 20 |
| Gatdiameter | 20.4 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,197 kg |
| Afmeting verpakking | 6 x 6 x 6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 74,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st