Greenlee - Gatenpons - 50319930
Ons artikelnummer
1016433
Artikelnummer fabrikant
400036146
Type nummer
50319930
EAN-code
783310319931
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 21
Gatdiameter
28.3 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
31993 PG21 28,3MM GATENPONS
SlugBuster pons compleet 28,3 mm PG21 G 31993
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016433 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036146 |
| EAN-code | 783310319931 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50319930 |
| Omschrijving | SlugBuster 28,3mm PG21 G 31993 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 21 |
| Gatdiameter | 28.3 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,276 kg |
| Afmeting verpakking | 6 x 6 x 6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 95,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st