Greenlee - Gatenpons - 50319957
Ons artikelnummer
1016434
Artikelnummer fabrikant
400036171
Type nummer
50319957
EAN-code
783310319955
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 29
Gatdiameter
37 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
31995 PG29 37,0MM GATENPONS
SlugBuster pons compleet 37,0 mm PG29 H 31995
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016434 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036171 |
| EAN-code | 783310319955 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50319957 |
| Omschrijving | SlugBuster 37,0mm PG29 H 31995 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 29 |
| Gatdiameter | 37 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,542 kg |
| Afmeting verpakking | 7,5 x 7,5 x 7,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 138,82 per 1 st |
Artikel bevat 1 st