Greenlee - Gatenpons - 50319965
Ons artikelnummer
1016436
Artikelnummer fabrikant
400036186
Type nummer
50319965
EAN-code
783310319962
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 36
Gatdiameter
47 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
31996 PG36 47,0MM GATENPONS
SlugBuster pons compleet 47,0 mm PG36 K 31996
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016436 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036186 |
| EAN-code | 783310319962 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50319965 |
| Omschrijving | SlugBuster 47,0mm PG36 K 31996 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 36 |
| Gatdiameter | 47 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,856 kg |
| Afmeting verpakking | 17,5 x 17 x 4 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 194,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st