Greenlee - Gatenpons - 50351648
Brutoprijs
20,87
Greenlee - Gatenpons - 50351648
Ons artikelnummer
1016845
Artikelnummer fabrikant
400031171
Type nummer
50351648
EAN-code
783310351641
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 25
Gatdiameter
25.4 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Alleen matrijs
Productomschrijving
35164 MATRIJS 25,4MM M25 MATRIJS
Standaard matrijs 25,4 mm M25 G 35164
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016845 |
| Artikelnummer fabrikant | 400031171 |
| EAN-code | 783310351641 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Gelagerd matrijs |
| Type nummer | 50351648 |
| Omschrijving | Standaard M 25,4mm M 25 G 35164 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 25 |
| Gatdiameter | 25.4 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Alleen matrijs |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,07 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,12 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st